piątek, 2 stycznia 2015

Małe radości.

- Mamo! Dlaczego Jacek (brat, 4m-ce) patrzy na mnie tak normalnie, albo się uśmiecha, a na Ciebie patrzy tak:


- Bo Jacek patrzy na mnie, tak jak Ty na ten deser, który przygotowałam na niedzielę... 


Listopad miesiącem ciepłych skarpet :-). Uwielbiam.


Miło stać na piedestale wszystkowiedzącego rodzica. Cieszę się, że w oczach młodszych tak jeszcze jest, bo w przypadku najstarszej ten piedestał mocno się chwieje... Według mnie chwieje się, bo w rzeczywistości mógł już dawno runąć... Wracając do wątku młodszych ;-). Zdjęcie poniżej to dowód na moją wszechwiedzę i doświadczalnie potwierdzona odpowiedź na pytanie: "Po co kasztanowiec gubi te kasztany?". Zasadziliśmy jednego takiego w doniczce i taaadaaaam:


Nasza codzienność, ujęcia z telefonu: 
Powitanie o poranku :-) 



Bawił się, bawił i odpoczął...


Hocki, klocki.

Gdy tracę z oczu mój telefon...




Na koniec pozostawiam Was z pytaniem mojej twórczej Najstarszej :-) i pomysłem z Pinterest. Literki wyjęte po kilku miesiącach z szuflady są na nowo odkrywane. Pomalowane mogą stać się całkiem ładnym elementem zdobniczym, lodówkowym. Zobaczyć rano złote "KOCHAM CIĘ" - bezcenne :-)


Witam w Nowym Roku. Nie robię podsumowań 2014, ani listy postanowień na 2015. Mam nadzieję cieszyć się drobiazgami codzienności i przyjmować to co nadejdzie z wiarą i spokojem. Dzięki temu jestem szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam.


2 komentarze:

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).