wtorek, 27 maja 2014

Prawie garsonka ;-)

Za komplecikami i zestawami nigdy nie przepadałam. Zarówno dla siebie jak i dla dzieci. Zazwyczaj je rozdzielam... A tu niespodzianka, sama taki popełniłam ;-) Pocieszam się jednak, że nie jest taki oczywisty i nawet razem wygląda ok. I nie planowałam szyć zestawu, samo wyszło :-)

Jak widać kolejna bluzeczka z szarej dresówki i kolejne malowanie na tkaninie. Wymarzona księżniczka i kwiaty. Do tego wymarzona, wirująca spódnica z koła, z wymarzonego materiału w kwiaty. I szczęśliwa dziewczynka :-) Zestaw po sesji został pieczołowicie złożony i odłożony do półki. Pierwsze oficjalne założenie nastąpi w czwartek, z okazji Dnia Mamy i Taty w przedszkolu. Tak ważne wydarzenie, że ubranko grzecznie czeka, choć nóżki tupią z niecierpliwości, a z ust ciągle pada pytanie: "To ile jeszcze dni?". 


8 komentarzy:

 1. Cudny zestaw ,bardzo fajna księżniczkę namalowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :-) Dzięki :-) Księżniczka najprostsza, innych nie potrafię :-) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę fajny :) i ja muszę pomyśleć o czymś extra przedszkola na dzień rodziny :)
  i strój motyla na przedstawienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest i strój motyla u nas. Taki na specjalne zamówienie, bo skrzydła to miały być z rękawów sukienki :-) Możesz sobie tutaj zajrzeć: http://dwatalenty.blogspot.com/2013/02/nie-straszna-nam-zima-mamy-w-domu-motyla.html Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Wiosna w pełni :) Bardzo ładny zestaw, wcale nie oczywisty ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) No tak się pocieszam;-) A zestaw fajnie się prezentował na przedstawieniu.

   Usuń
 5. Czy po 2 latach blogowania znalazłam w końcu gdzie zmienić strefę czasową i znalazłam się w niej? Sprawdzam....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) Jeeee :-) Jestem w czasie środkowoeuropejskim letnim (CEST) !!!!!

   Usuń

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).