środa, 1 stycznia 2014

Zuzia - lalka nieduża, a na dodatek cała ze szmatek.
Już od jakiegoś czasu chciałam uszyć zwykłą szmacianą lalkę. Taką bardzo zwykłą. Chyba mi się udało ;-) Laleczki powstały w pracowni świątecznych prezentów dla dwóch, małych, uroczych dziewczynek. Dziewczynki, które są na etapie poznawania świata wszystkimi zmysłami w tym smaku dlatego uznałam, że takie laleczki bez wełnianych loków i zbędnych ozdobników nadadzą się w sam raz ;-) Z tego też powodu oczka są wyszyte. Żadnych guzików itp. mogących ulec urwaniu. Uszyte z naturalnych materiałów, mogą być prane. Zdjęcia takie nie bardzo. Muszę podszkolić się w fotkach podczas niesprzyjających warunków. 

Jak widać na zdjęciach panienki są baletnicami :-) Bardzo miłe szycie, bez kłopotów. Podczas szycia wymyśliłam sposób (chyba) na nadaniu główce trzeciego wymiaru więc pewnie uszyję kolejne.

No to mamy Nowy Rok :-) Nie było podsumowań i postanowień. Był dobry obiad w dobrym towarzystwie. Była popołudniowa partyjka Scrable. Jest i nowy wpis. "Jaki Nowy Rok, taki cały rok"? Niech będzie! Zwyczajny i dobry, niczego więcej mi nie trzeba. 


Dobrego Nowego Roku życzy 4 komentarze:

 1. Ale śliczne! Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszego :-) Bardzo dziękuję :-)

   Usuń
 2. Potwierdzam, że piękna lala pozwala się poznawać wszystkimi zmysłami, bez uszczerbku na sobie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakże się cieszę :-) Pozdrawiam :-)

   Usuń

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).