poniedziałek, 29 kwietnia 2013

To i Tamto. Wiśniowa kola.
- Mamo, zobacz wyglądam dziś jak wiśniowa koka kola :-)
-Ding! (zrobiło mamie)Edit: Niestety za sprawą tej komercyjnej nazwy na moim małym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u. Strasznie mnie to wkurza i mam nadzieję, że spolszczenie nazwy pomoże. Jeśli nie to usunę post. Zaczęłam nawet moderować komentarze, bo spam przedostawał się przez zabezpieczenia... 

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. :-) Jestem fanką tej serii, nie koniecznie w moim wydaniu ;-) i mam oko jak coś takiego w moim otoczeniu pojawi się. Już drugi raz moja córa podunęła mi pomysł. Ona, jak widać, uwielbia być fotografowana i nie mogło się skończyć na jednym zdjęciu. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. ja moją muszę prosić o pozowanie albo co gorsza przekupywać :P

   bardzo dziewczęce połączenie czerni z czerwienią, super :)

   Usuń
  3. U nas jest problem gdy proszę o jakąś pozę (coby coś pokazać) Póki robi co chce to jest szczęśliwa, więc raczej idziemy w spontan ;-) Fajnie, że wpadłaś :-) Twoją Hanię podziwiam od niedawna :-) i jeszcze wszystkiego nie zdążyłam obejrzeć. Ostatnie projekty są cudowne!

   Usuń

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).