poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Zapraszam na Noc Majową.

Nie, że przerwa taka ;-) Oj, nie! Zapraszam natomiast na bloga Noc Majowa, o którym już wspominałam, celem zachwytu nad Kolekcją Ubranek dla Lalek. U mnie kilka zdjęć, a na Nocy Majowej więcej. Jest nawet opis, co na jaką okazję lalka włożyć powinna :-)


Dlaczego tu i teraz zapodaję powyższe fotki? Otóż moje córeczki są szczęśliwymi posiadaczkami tych ubranek. O takich rzeczach się pisze! Nie byłabym sobą, gdybym nie napisała także o swoich przemyśleniach ;-) To wspaniałe, jak to, kim i jacy jesteśmy wpływa na rzeczy, które tworzymy.  Te ubranka to miniaturka rzeczy, które nosi lub mogłaby nosić Noc Majowa (w sensie właścicielki bloga, choć noc majowa, jako taka, też dobrze czułaby się w nich;-) W zakładce SUKIENKI można zobaczyć kilka, które uszyła dla siebie i samemu ocenić, czy podobne ;-) Nie trzeba pisać, że córeczki zachwycone, gdyż mama coś nie bardzo zabierała się za stroje wieczorowe... no tak mam ;-) 

Pozdrawiam i Dziękuję!

1 komentarz:

  1. Ojej, Karolino, sama wiesz, że gdybym nie zapatrzyła się na ubranka dla lalek uszyte przez Ciebie z taką cierpliwością, sama nigdy nie ośmieliłabym się porwać na taką małą formę ;-)

    OdpowiedzUsuń

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).