wtorek, 13 maja 2014

Sesja :-)

Bluzeczki - tuniki. Lekkie, delikatne i zwiewne. Może to pod wpływem maja.  Może samego święta. Ten moment sakramentu, chyba każdego... chwila, uniesienie, czasem widziany jakby przez łzy, niewyraźnie. Prawie nieuchwytny, niezauważalny... moment. A później? Daje moc i odwagę. Siłę i wiarę w to, że można inaczej, że trzeba inaczej, bo już nic nie jest takie jak było.... Dziś pod wpływem Pierwszej Komunii, ale te myśli krążą mocno po głowie, bo byliśmy ostatnio na Chrztach, Ślubie i Komuniach. 


Dzień był bardzo dziwny, właściwie to pogoda była dziwna. Jak to ostatnio: świeciło słońce, za chwilę lało... To widać na zdjęciach. Cały czas ambitnie jadę na ustawieniach manualnych aparatu i czasem nie zdążyłam za światłem. Niektóre zdjęcia prześwietlone, inne trochę ciemne i wszystkie zbudowały wyjątkową, jak dla mnie, całość. Jestem na etapie wybierania zdjęć na ściany do naszego mieszkania i myślę, że wiele z tych dzisiejszych zawiśnie w pokoju dziewczyn. Nasza sesja trwała ponad 2 godziny. Zupełnie tego nie planowałam. Zależało mi na kilku zdjęciach bluzeczek, bo powędrowały już do nowych właścicielek :-) A tymczasem zrobiłam fajną sesję całej mojej trójki. Kolejne odcinki jeszcze będą, bo miałam kilka nie sfotografowanych strojów, a dzieci tak dobrze się bawiły, że ubrania dosłownie latały po pokoju ;-) Zdjęć dużo, chyba jeszcze nie było tylu w jednym wpisie, ale nie mogłam się zdecydować. Niektóre przepozowane (dziewczyny są genialne!), a niektóre... dla mnie wzruszające, takie nieuchwytne momenty...  

ZAPRASZAM

  
Całemu zdarzeniu przyglądał się Chłopiec... Najpierw z ewidentną ignorancją i tzw. pukaniem się w czoło. Po czym nieśmiało zasiadł na stołku. Za krótką chwilę, gdy zabawa zdawała się rozkręcać, przybiegł w innym stroju...


... by w końcu, po namowie sióstr założyć przebranie!!!! Proszę Państwa: mam zdjęcia! Czuję się jak paparazzi ze zdjęciami za parę tysięcy ;-) Zdjęcia przebrania Chłopca na bal karnawałowy :-)


....ale o tym to będzie w innym odcinku, bo dziś już zawaliła Was zdjęciami


P.S. Żeby nie było: tuniki uszyte i wymalowane przeze mnie :-)

9 komentarzy:

 1. Ale energetyczna sesja ..ślicznie dziewczynki wyglądają ! no i uroczy chłopczyk w akcji SUPER!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Energetyczna sesja :-))) z Twojej klawiatury... wspaniały komplement... Wielkie Dzięki :-)

   Usuń
 2. Rewelacyjna cała trójka,a bluzeczki świetne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :-) Nie jestem obiektywna w tym przypadku, jakby inaczej ;-) i też uważam, że rewelacyjna ta moja trójka ;-)

   Usuń
 3. przepiękne ,i tuniki i dzieciaczki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I jaka fajna pamiątka dla dziewczyn, i brata :-) Podrosły, nie ma co!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie dlatego tak się cieszę z tych zdjęć. Dziewczyny lubią pozować, ale nie często mają na to ochotę w tym samym czasie:-) A Chłopak to już w ogóle ;-) Pozdrawiam.

   Usuń

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).