piątek, 1 kwietnia 2016

W kolorach wiosny, a nawet tropiku. Papuga.

Pomyślałam sobie: Jak nie dziś to dopiero za rok.... No jest dziś. Zwłaszcza, że rano miało zostać użyte - przebranie pt. Papuga. Dziś w naszej szkole nie pytają tych, co przebrali się za zwierza jakiegoś. Ostatecznie jednak wygrała szara mysz... Lepszy modny szary niż szalona papuga (w/g opinii publicznej prawie nastolatek...).


Gdy robiłyśmy zdjęcia stroju księżniczki Leai Marysia poprosiła, czy mogłybyśmy wyjąć też przebranie papugi, bo w ubiegłym roku nie udało nam się zrobić żadnego zdjęcia. Marysia do stroju papugi ma ogromną słabość. Poprosiła abym go nikomu nie wydawała, bo ona dla dzieci swoich zostawi :-). Tak więc zdjęcia ubiegłorocznego stroju na tegorocznej dziewczynce. Szycie maski to praca drobiazgowa, ale bardzo efektowna. Sama przygotowałam wykrój, na podstawie różnych inspiracji. Dla Marysi najważniejsze było to, żeby nos nie był zakryty. Nie lubi. Udało się. W masce można swobodnie oddychać.Jak Wam mija wiosna Drodzy Czytelnicy?
Czy też daliście się nabrać na tę jesień od rana?
Pozdrawiam serdecznie.


9 komentarzy:

 1. Ale kolorowo :-). Piękny oryginalny strój . Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały!!!!Pozdrowienia dla uroczej modelki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudo. Jak zresztą każdy Twój strój:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogła by Pani zdradzić co to za materiał? Gdzie można taki znaleźć bądź podobny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten materiał to przyjemna frotta. Wyjęta z czeluści szafy. Dostałam kiedyś, od kogoś... Nie potrafię pomóc.

   Usuń

Na moim kameralnym blogu zaczęło pojawiać się dużo spam'u... Zdarzyło się nawet, że przedostał się przez zabezpieczenia bloggera i został opublikowany jako komentarz. Stąd moja decyzja o moderowaniu komentarzy. Dziękuję za każdy niespamowy komentarz :-).